Soutěžní snímky 2017

Celovečerní hrané a animované filmy

Ani ve snu! (r. Petr Oukropec)

Instalatér z Tuchlovic (r. Tomáš Vorel)

Já, Olga Hepnarová (r. Tomáš Weinreb, Petr Kazda)

Lichožrouti (r. Galina Miklínová)

Nikdy nejsme sami (r. Petr Václav)

Pohádky pro Emu (r. Rudolf Havlík)

Polednice (r. Jiří Sádek)

Rudý kapitán (r. Michal Kollár)

Teorie tygra (r. Radek Bajgar)

Učitelka (r. Jan Hřebejk)

Vlk z Královských Vinohrad (r. Jan Němec)

Zloději zelených koní (r. Dan Wlodarczyk)

TV tvorba – necyklická

Hlas pro římského krále (r. Václav Křístek)

Pravý rytíř (r. Martin Dolenský)

Případ pro lyžaře (r. Lucie Bělohradská)

Uspávačka (r. Martin Dolenský)

Zázračný nos (r. Stanislav Párnický)

Dokumentární filmy

5 October (r. Martin Kollár)

Bratříček Karel (r. Krystyna Krauze)

Česká cesta (r. Martin Kohout)

Český žurnál - Exekuce (r. Andrea Culková)

Český žurnál - Krtek a Lao-c (r. Filip Remunda)

Díra v hlavě (r. Robert Kirchhoff)

FC Roma (r. Tomáš Bojar, Rozálie Kohoutová)

Normální autistický film (r. Miroslav Janek)

OKHWAN nic není nemožné (r. Marek Mackovič)

RINO - příběh špiona (r. Jakub Wagner)

Zákon Helena (r. Petra Nesvačilová)

Zkáza krásou (r. Helena Třeštíková)

TV tvorba – cyklická

Já, Mattoni (r. Marek Najbrt)

Kosmo (r. Jan Bártek)

Modré stíny (r. Viktor Tauš)

Polda, 4. díl (r. Jaroslav Fuit)

Případy I. oddělení II. (r. Dan Wlodarczyk)

Pustina (r. Ivan Zachariáš, Alice Nellis)

Rapl, díl Agent (r. Jan Pachl)

Semestr (r. Adam Sedlák)

Vyšehrad - 1. díl Rovina (r. Jakub Štáfek, Martin Kopp)

Za sklom (r. Peter Bebjak, Zuzana Marianková, Róbert Šveda)

Žrouti/ Luxus na talíři/ Vaříme s Mírou - 4. díl (r. Marek Najbrt)

Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody
cs en
Pražský filmový orchestr | 22/04 19:00 DEPO2015
Pražský filmový orchestr 22/04 19:00 DEPO2015
Kinoautomat: Člověk a jeho dům | 21/04 17:00 Plzeňský Prazdroj
Kinoautomat: Člověk a jeho dům 21/04 17:00 Plzeňský Prazdroj
Génius | 23/04 19:00 JoNáš Měšťanská beseda
Génius 23/04 19:00 JoNáš Měšťanská beseda
Dabing Street | 21/04 13:00 DEPO2015
Dabing Street 21/04 13:00 DEPO2015
Hmyz | 23/04 16:30 Velký sál Měšťanská beseda
Hmyz 23/04 16:30 Velký sál Měšťanská beseda
Dubček – Krátké jaro, dlouhá zima | 21/04 9:30 Kinosál Měšťanská beseda a 22/04 17:00 Malý sál Měšťanská beseda
Dubček – Krátké jaro, dlouhá zima 21/04 9:30 Kinosál Měšťanská beseda a 22/04 17:00 Malý sál Měšťanská beseda
Červená | 21/04 15:00 Malý sál Měšťanská beseda a 23/04 15:00 Klempírna DEPO2015
Červená 21/04 15:00 Malý sál Měšťanská beseda a 23/04 15:00 Klempírna DEPO2015
Zahradnictví (všechny díly) | 21/04 13:00 + 16:00 + 18:30 Velký sál Měšťanská beseda
Zahradnictví (všechny díly) 21/04 13:00 + 16:00 + 18:30 Velký sál Měšťanská beseda
31. Finále Plzeň | 19. –24. duben 2018
31. Finále Plzeň 19. –24. duben 2018

Sledujte nás na sociálních sítích