Hlavní navigace


Obsah

Hosté 26. ročníku Finále Plzeň

Delegace k celovečerním filmům v soutěži:

Až do města Aš

Iveta Grófová (režisérka)
Jiří Konečný (CZ producent)
Ivan Ostrochovský (SK producent)
Marek Lesčák (dramaturg)

Bez doteku

Matěj Chlupáček (režisér)
Michal Chlupáček (producent)
Michal Samir (herecká supervize)
Tereza Vitů (herečka)
Hana Vagnerová (herečka)

DONT STOP

Martin Žiaran (kameraman)
Jiří Kocman (herec)
Lukáš Reichl (herec)

Konfident

Jiří Mádl (herec)
Jiří Vlach (produkční)
Jan Malíř (kameraman)
Filip Majer (pomocný kameraman)

Můj pes Killer

Adam Mihál (herec) 

Odpad město smrt

Jan Hřebejk (režisér)
Eliška Sekavová (vedoucí produkce)
Milan Býček (architekt)

Polski film

Marek Najbrt (režisér)
Ben Tuček (scénárista)
Jana Plodková (herečka)

Ve stínu

Marek Epstein (scénárista)
Jan P. Muchow (hudba)

Záblesky chladné neděle

Ivan Pokorný (režisér)
Iva Procházková (dramaturgyně)
Adéla Petreková (herečka)
Robert Jáškow (herec)


Delegace k celovečerním filmům mimo soutěž:

Čtyřlístek ve službách krále

Jaroslav Němeček (výtvarník)

Kozí příběh se sýrem

Jan Tománek (režisér, producent)

Martin a Venuše

Adam Dvořák (producent)


Delegace k dokumentům v soutěži:

04826 Jirous

Monika Le Fay (režisérka)
Marta Veselá Jirousová

35 měsíců s Natálkou

Martin Handlíček (režisér)

5 pravidel

Ivo Krátký (producent)
Vavřinec Menšl (režisér)

Česká vesnice - Böhmische Dörfer

Peter Zach (režisér)
Taťána Marková (producentka)
Jana Cisar (producentka)
Frantisek Černý, Michael Rund, Jan Hýbl (protagonisté dokumentu)

Dva nula

Pavel Abrahám (režisér)
Tomáš Bojar (režisér, producent)

Hráč bez limitů

Ladislav Moulis ml. (režisér)
Ladislav Moulis st. (režisér)

Hromosvody

Marika Pecháčková (režisérka)

Král nic nedělá

Jan Gogola ml. (režisér)
Petr Minařík (produkce, koprodukce)
Pavel Řehořík (produkce, koprodukce)

Největší přání

Olga Špátová (režisérka)
Adam Polák (producent)

Nikdo se neptal

Jan Svatoš (režisér)

Otázky pana Lásky

Dagmar Smržová (režisérka)
Jiří Konečný (producent)

Pevnost

Lukáš Kokeš (režisér)
Peter Badáč (producent)

Poslední "V" Václava Havla

Jan Rendl (režisér)

Rozhořčené 2012

David Vondráček (režisér)

Sněhová pole Ivana Hartla

Jana Počtová (režisérka)

Soukromý vesmír

Helena Třeštíková (režisérka)

Tvoje slza, můj déšť

Eva Lustigová (režisérka)

Věra 68

Olga Sommerová (režisérka)
Věra Čáslavská (hlavní protagonistka)

Život a smrt v Tanvaldu

Vít Klusák, Filip Remunda (režiséři)


Delegace k dokumentům mimo soutěž:

Cesta snu Petra Koukala

Vladimír Barák (režisér)
Michaela Syslová (producentka)
Tomáš Sysel (kameraman)

Ivan Havel. Pozdní sběr

Roman Vávra (režisér)
Ivan Havel (hlavní protagonista)

Vrahem z povolání. Utrpení soudce Karla Vaše.

Pavel Paleček (producent, režisér)
David Černý (protagonista)


Ostatní:

Filmy v sekci Pocta Pavlu Kohoutovi

Pavel Kohout

Nejasná zpráva o konci světa

Juraj Jakubisko (režisér)

Vernisáž výstavy Rozmarná léta Jiřího Menzela

Jiří Menzel
Olga Menzelová Kelymannová

Dlouhý srpen Jiřího Krejčíka

Antonín J. Liehm
Vlasta Krejčíková

Křehká pověst dějin

Robert Sedláček (režisér)
Pavel Kosatík (scenárista)

Bílá paní na hlídání

Petr Friedl (režisér)
Vojtěch Jurík (výtvarník)

Fein.KOšt - českoněmecký večer krátkých filmů

Eliška Chytková (film O šunce)
Juraj Klaudiny (film Posledné leto)
Martina Nagyová (film Paradigma)

 

 


Vyhledávání

FESTIVALOVÉ CENY JSOU ROZDÁNY...