Fotogalerie 2018

Úterý 24.4. 2018

Bo Hai - Lipský
Nic jako dřív Kokeš, Tasovská
Spravedlnost - Kateřina Ondřejková
Trpaslík - Prušinovský, Zima
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Bo Hai
Bo Hai
Čára
Čára
Čára
David Gransky
Film Friendly
Film Friendly
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Nic jako dřív
Pátá loď
Pátá loď
Spravedlnost
Spravedlnost
Těžká duše
Těžká duše
Trpaslík

Pondělí 23. 4. 2018

Jan Cina
Jiří Mádl
Industry days
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Martina Kurfirstová a Martin Štěpanovský
Jan Cina a Petr Vančura
Jiří Mádl
Děvčata z recepce
Finále Plzeň
Hana Mašková a Hugo
Petr Vančura a Adam Havlovic
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň

Neděle 22. 4. 2018

Finále Plzeň
Navštěvníci na Pražském filmovém orchestru
Pražský filmový orchestr
Pražský filmový orchestr
Diváci na Pražském filmové orchestru
Petr Vančura
Antonín Procházka
Návštěvníci Finále Plzeň
Festival Finále
Ondřej Vetchý a Jan Cina
Delegace Po strništi bos
Finále Plzeň
Návštěvníci festivalu
Miroslav Krobot a Lubomír Smékal
Alois Grec, Ondřej Vetchý a Václav Hubka
Ondřej Vetchý
Delegace Po strništi bos
Manželé Havlovi
Manželé Havlovi
Delegace Křižáček
Manželé Havlovi
Delegace Absence blízkosti
Pražský filmový orchestr
Pražský filmový orchestr
Pražský filmový orchestr
Pražský filmový orchestr
Pražský filmový orchestr
Andrea Mcdonaldová
Andrea Mcdonaldová
Finále Plzeň
Festivalové mimčo
Jana Plodková
Finále Plzeň
Miroslav Krobot a Miroslav Krobot a Lubomír Smékal
Miroslav Krobot a Lubomír Smékal
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Industry days
Festivalová mimča
Festivalová mimča
Jiří Mádl
Václav Kadrnka

Sobota 21. 4. 2018

Olga Sommerová a Petr Veruněk
Navštěvníci festivalu
Finále Plzeň
Tereza Nvotová
Michal Dalecký a Marek Daniel
Olga Sommerová
Finále Plzeň
Pavel Nový
Tereza Nvotová
Promítání v pivovaru
Promítání v pivovaru
Josef Polášek
Josef Polášek
Festival Finále
Festival Finále
Jan Cina a Petr Vančura
Marek Daniel
Marek Daniel, Michal Dalecký, Halka Třešňáková
Tým Prezident Blaník
Marek Daniel, Halka Třešňáková, Michal Dalecký a Marek Najbrt
Tým Prezident Blaník
Olga Sommerová
Marek Najbrt
Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Pavel Nový na Finále
Simona Lewandowská a Zdeněk Piškula
Simona Lewandowská a Zdeněk Piškula
Tereza Nvotová
Tereza Nvotová
Delegace Bába z ledu
Pavel Nový
Delegace Bába z ledu
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Návštěvníci Festivalu
Filmová delegace
Marie Doležalová, Marek Zelinka, Petr Vančura a Jan Cina
Delegace k filmu Čára
Filip Kaňkovský
Finále Plzeň
Měšťanská beseda
Michal Dalecký a hostesky
Jan Cina a Petr Vančura
Delegace Prezident Blaník
Tým Prezident Blaník
Zdeněk Piškula a Simona Lewandowska
Festivalový psík
Olga Sommerová
Olga Sommerová
Jan Cina a Petr Vančura

Pátek 20. 4. 2018

Petr Vančura a Jan Cina
Festival Finále
Vít Klusák
Marie Doležalová a Marek Zelinka
Klára Vytisková během koncertu
Klára Vytisková během koncertu
Klára Vytisková během koncertu
Klára Vytisková v Aděl music bar
Jan Cina
Vít Klusák
Skvělé setkání na Finále
Marie Doležalová
Vladivojna La Chia
Silent kino
Silent kino
Silent kino
Silent kino
Delegace k filmu
Jana Plodková a David Brabec
Jana Plodková
Festivalové hostesky
Festivalové hostesky
Diváci Finále
Václav Neužil a Jana Plodková
Mezinárodní porota

Čtvrtek 19. 4. 2018

Grande Finále Plzeň
Zahájení Finále Plzeň
Karel Dobrý
Jan Cina
Jan Cina
Zahájení festivalu
Petr Vančura
Festivalová cena
Finále Plzeň
Jaromír Nosek
Zahájení festivalu
Slavnostní zahájení
Ondřej Havelka
Měšťanská beseda
Měšťanská beseda
Jan Cina a Petr Vančura
Petra Nesvačilová
Slavnostní zahájení
Ondřej Havelka
David Chyška
Denisa Nesvačilová
Festival Finále Plzeň
Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody
cs en
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení
Čára | Zlatý ledňáček za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Čára Zlatý ledňáček za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Nic jako dřív | Zlatý ledňáček za nejlepší dokumentární film
Nic jako dřív Zlatý ledňáček za nejlepší dokumentární film
Trpaslík | Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „cyklická tvorba“
Trpaslík Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „cyklická tvorba“
Spravedlnost | Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „necyklická tvorba“
Spravedlnost Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „necyklická tvorba“
Bo Hai | Zlatý ledňáček za nejlepší studentský krátkometrážní film
Bo Hai Zlatý ledňáček za nejlepší studentský krátkometrážní film
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení
Pátá loď | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Pátá loď Cena studentské poroty ZČU za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Těžká duše | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší dokumentární film
Těžká duše Cena studentské poroty ZČU za nejlepší dokumentární film
1890 | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii ”cyklická tvorba”
1890 Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii "cyklická tvorba"
Spravedlnost | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii ”necyklická tvorba”
Spravedlnost Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii "necyklická tvorba"
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení

Sledujte nás na sociálních sítích