Poroty 2015

Mezinárodní porota celovečerních hraných a animovaných filmů

David Ondříček (Česká republika) - předseda poroty

Dorota Kędzierzawska (Polsko)

Andriy Khalpakhchi (Ukrajina)

Verica Nedeska (Makedonie)

Michal Drobný (Slovensko)

Mezinárodní porota soutěže dokumentárních filmů

Robert Kirchhoff (Slovensko) - předseda poroty

Héléna Fantl (Francie)

Ágnes Sós (Maďarsko)

Mezinárodní porota soutěže televizních formátů

Libuše Šmuclerová (Česká republika) - předsedkyně poroty

Dimitris Emmanouilidis (Řecko)

Brendan Ward (USA)

Studentská porota celovečerních hraných a animovaných filmů

Tereza Soldátová - předsedkyně poroty

(Fakulta filozofická - obor: Sociologie)

 

Jiří Chroust

(Fakulta filozofická - obor: Humanistika)

 

Oliver Vršanský

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Intermediální tvorba)

 

Jitka Zalabáková

(Fakulta filozofická - obor: Etnologie)

 

Nela Drunecká

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a filozofie komunikace)

Studentská porota dokumentárních filmů

Miriam Sovová - předsedkyně poroty

(Fakulta ekonomická - obor: Systémy projektového řízení)

 

Dušan Haustein

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a filozofie komunikace)

 

Tomáš Urbánek

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Intermediální tvorba)

Studentská porota televizních formátů

Jan Kocour - předseda poroty

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Multimédia)

 

Katarína Hálková

(Fakulta ekonomická - obor: Systémy projektového řízení)

 

Jan Straka

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a dějiny vědy a techniky)

Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody
cs en
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení
Čára | Zlatý ledňáček za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Čára Zlatý ledňáček za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Nic jako dřív | Zlatý ledňáček za nejlepší dokumentární film
Nic jako dřív Zlatý ledňáček za nejlepší dokumentární film
Trpaslík | Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „cyklická tvorba“
Trpaslík Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „cyklická tvorba“
Spravedlnost | Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „necyklická tvorba“
Spravedlnost Zlatý ledňáček za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii „necyklická tvorba“
Bo Hai | Zlatý ledňáček za nejlepší studentský krátkometrážní film
Bo Hai Zlatý ledňáček za nejlepší studentský krátkometrážní film
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení
Pátá loď | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Pátá loď Cena studentské poroty ZČU za nejlepší celovečerní hraný nebo animovaný film
Těžká duše | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší dokumentární film
Těžká duše Cena studentské poroty ZČU za nejlepší dokumentární film
1890 | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii ”cyklická tvorba”
1890 Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii "cyklická tvorba"
Spravedlnost | Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii ”necyklická tvorba”
Spravedlnost Cena studentské poroty ZČU za nejlepší televizní a internetový projekt v kategorii "necyklická tvorba"
Grande Finále Plzeň | slavnostní zakončení
Grande Finále Plzeň slavnostní zakončení

Sledujte nás na sociálních sítích