Poroty 2015

Mezinárodní porota celovečerních hraných a animovaných filmů

David Ondříček (Česká republika) - předseda poroty

Dorota Kędzierzawska (Polsko)

Andriy Khalpakhchi (Ukrajina)

Verica Nedeska (Makedonie)

Michal Drobný (Slovensko)

Mezinárodní porota soutěže dokumentárních filmů

Robert Kirchhoff (Slovensko) - předseda poroty

Héléna Fantl (Francie)

Ágnes Sós (Maďarsko)

Mezinárodní porota soutěže televizních formátů

Libuše Šmuclerová (Česká republika) - předsedkyně poroty

Dimitris Emmanouilidis (Řecko)

Brendan Ward (USA)

Studentská porota celovečerních hraných a animovaných filmů

Tereza Soldátová - předsedkyně poroty

(Fakulta filozofická - obor: Sociologie)

 

Jiří Chroust

(Fakulta filozofická - obor: Humanistika)

 

Oliver Vršanský

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Intermediální tvorba)

 

Jitka Zalabáková

(Fakulta filozofická - obor: Etnologie)

 

Nela Drunecká

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a filozofie komunikace)

Studentská porota dokumentárních filmů

Miriam Sovová - předsedkyně poroty

(Fakulta ekonomická - obor: Systémy projektového řízení)

 

Dušan Haustein

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a filozofie komunikace)

 

Tomáš Urbánek

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Intermediální tvorba)

Studentská porota televizních formátů

Jan Kocour - předseda poroty

(Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara - obor: Multimédia)

 

Katarína Hálková

(Fakulta ekonomická - obor: Systémy projektového řízení)

 

Jan Straka

(Fakulta filozofická - obor: Teorie a dějiny vědy a techniky)

Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody
cs en
Pražský filmový orchestr | 22/04 19:00 DEPO2015
Pražský filmový orchestr 22/04 19:00 DEPO2015
Kinoautomat: Člověk a jeho dům | 21/04 17:00 Plzeňský Prazdroj
Kinoautomat: Člověk a jeho dům 21/04 17:00 Plzeňský Prazdroj
Génius | 23/04 19:00 JoNáš Měšťanská beseda
Génius 23/04 19:00 JoNáš Měšťanská beseda
Dabing Street | 21/04 13:00 DEPO2015
Dabing Street 21/04 13:00 DEPO2015
Hmyz | 23/04 16:30 Velký sál Měšťanská beseda
Hmyz 23/04 16:30 Velký sál Měšťanská beseda
Dubček – Krátké jaro, dlouhá zima | 21/04 9:30 Kinosál Měšťanská beseda a 22/04 17:00 Malý sál Měšťanská beseda
Dubček – Krátké jaro, dlouhá zima 21/04 9:30 Kinosál Měšťanská beseda a 22/04 17:00 Malý sál Měšťanská beseda
Červená | 21/04 15:00 Malý sál Měšťanská beseda a 23/04 15:00 Klempírna DEPO2015
Červená 21/04 15:00 Malý sál Měšťanská beseda a 23/04 15:00 Klempírna DEPO2015
Zahradnictví (všechny díly) | 21/04 13:00 + 16:00 + 18:30 Velký sál Měšťanská beseda
Zahradnictví (všechny díly) 21/04 13:00 + 16:00 + 18:30 Velký sál Měšťanská beseda
31. Finále Plzeň | 19. –24. duben 2018
31. Finále Plzeň 19. –24. duben 2018

Sledujte nás na sociálních sítích