Rozhovor s Benem Cristovao

Tvář kampaně Seznam se bezpečně, zpěvák a zakladatel motivačního projektu The Barbarians se objeví na Finále v pondělí dopoledne, kdy v Měšťanské Besedě představí film Seznam se bezpečně. O tom, jaký má Ben Cristovao vztah k filmu, se dočtete v našem rozhovoru.

 

Jaké filmy máš rád? Je nějaký žánr, který patří k Tvým oblíbeným?

Mám rád Tarantina, to je klasika. Je inovátor, má svůj vlastní styl, který je vlastně neopakovatelný. Jeho dialogy jsou opravdu originální, to, jak dokáže udržet tenkou nit. Koukal jsem i na věci od Kubricka v rámci všeobecného přehledu, ale není to nic, k čemu bych se musel vracet. Další je Christopher Nolan, dokázal z obrovské frenčízy mainstreamového směru udělat něco, co má přesah a hloubku. Jako posledního zmíním Ridleyho Scotta.

 

Máš nebo měl jsi někdy herecké nebo režijní ambice? Jaká je tvá osobní zkušenost s filmovou tvorbou? Je nějaká jiná filmová profese, kterou by sis rád vyzkoušel?

V rámci své tvorby jsem částečně režisérem, nebo kreativním režisérem. Můj hlavní režisér klipů je skvělý Tomáš Kasal a pak často pracuju taky s Petrem Skočovským. Herectví je nedílnou součástí toho, co dělám.

 

Je nějaký film (ne nutně z našeho festivalu), který už nikdy v životě nechceš vidět?

Nemám moc rád horory, takže tyhle filmy vynechávám, nemůžu kvůli nim spát.

 

Jaká byla tvá úplně první seriálová závislost?

Určitě The Simpsons, revoluční záležitost, která je pro celou rodinu a přitom nikoho neurazí.

Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody

Sledujte nás na sociálních sítích