Archiv aktualit z filmového festivalu Finále Plzeň

Olats Otesoc zdraví a pozdravují

Olats Otesoc zdraví a pozdravují

13. 4. 2016

Revuální hudební skupina Olats Otesoc v čele s Marií Doležalovou vás srdečně zve na své hudební eskamotérství. Copak byste mohli takové čumáčky odmítnout? Tak v úterý od devíti večer v DEPO2015!

Na Finále dorazí i Lukáš Pavlásek

Na Finále dorazí i Lukáš Pavlásek

12. 4. 2016

Do Plzně se chystají ti nejlepší z nejlepších! Těšit se můžete na zábavné české herce, bloggery a zároveň nejlepší české hvězdné tanečníky pro rok 2015 - Marušku Doležalovou, která představí svoje Kafe a cigárka (19. 4., Malý sál) a kapelu Olats Otesoc (19. 4., DEPO2015), a všemi mastmi mazaného Lukáše Pavláska (15. 4., Malý sál). Ten se začte do svého Deníku ajťáka, tak se nechte se pozvat!

Filmové maratóny plné napětí a sran-di-ček

Filmové maratóny plné napětí a sran-di-ček

10. 4. 2016

Na Finále neexportujeme jen krásu a eleganci, ale také akci, napětí a velkou dávku toho správně praštěného humoru. Čeká nás uvedení všech šesti dílů seriálu z produkce HBO Mamon i seriálů z produkce Stream.cz, a sice zatím poslední série Kanceláře Blaník a celé série seriálu Autobazaru Monte Karlo. A možná přijde i kouzelník. Teda, Tonda Blaník, vždyť vy víte!

...stáhnout přílohu (279,50 kB)

Krásu exportujeme do překrásného Korandova sboru

Krásu exportujeme do překrásného Korandova sboru

8. 4. 2016

Tak je pojmenovaná archivní sekce, která v překrásném prostoru Korandova sboru nabídne archivní snímky s přesahem do zahraničí. Tento rok uvedeme nejslavnější zahraniční filmy s českými ženskými hereckými hvězdami, jakými jsou Lída Baarová (Darmošlapové, 16. 4.), Anny Ondráková (Její zpověď, 18. 4.), Jana Brejchová (Dům v Kaprové ulici, 19. 4.) nebo Olga Schoberová (25. hodina, 20. 4.). Kde jinde uvidíte filmovou lahůdku s Olgou Schoberovou a Anthony Quinnem v hlavních rolích nebo Lídu Baarovou režírovanou Federico Fellinim?

...stáhnout přílohu (284,50 kB)

Finále umí dělat radost

Finále umí dělat radost

6. 4. 2016

Tým festivalu Finále Plzeň opět potěšil dětské pacienty ve Fakultní nemocnici v Plzni. Tentokrát novou českou pohádkou Řachanda. Měli jsme radost, že měli radost.

...stáhnout přílohu (13,56 kB)

Přidali jsme projekci Sklepáků...

Přidali jsme projekci Sklepáků...

6. 4. 2016

...protože jsou boží! Divadlo Sklep je fenoménem, který se stal v normalizačním bezčasí ostrovem svobody, jedinečnosti a originality. Pořád baví a má publiku co říct, jinak si neumíme vysvětlit enormní zájem o dvouhodinový titul složený z nových i starších scének, skečů a písní, které byly součástí Besídek a dosud nebyly natočeny. Parádu s názvem Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren jsme přidali ve středu 20. dubna od 21.30.

Na festival s dětmi a přece bez dětí

Na festival s dětmi a přece bez dětí

5. 4. 2016

Marně přemýšlíte, u které z babiček odložíte potomka, když vybíráte z finálového programu? Máme řešení! Své ratolesti (od 3 let) můžete nechat u nás v dětském koutku, který bude během festivalu fungovat denně od 10.00 do 19.00 přímo ve festivalovém centru v Měšťanské besedě, a to zcela zdarma. Filmový zážitek si navíc odnesete všichni, pro děti jsme totiž s Českou televizí připravili kolekci Večerníčků. No není to bájo?

Spustili jsme předprodej vstupenek a akreditací

Spustili jsme předprodej vstupenek a akreditací

3. 4. 2016

Na našem webu si už můžete zakoupit vstupenky na jednotlivé projekce, doprovodný program nebo festivalové akreditace.

Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody

Sledujte nás na sociálních sítích