Fotogalerie 2019

Vítězné filmy 2019

Alžběta Noll (Mimořádná zpráva)
Jan Štern (Rédl)
Jíra, Sedlak, Hofová, Šulcek, Jurásek (Domestik)
Ondříček, Reitler, Režný (Dukla 61)
Diana Van Cam Nguyen (Spolu Sami)
Michal Reitler (Most!)
Petr Vaněk (Toman)
Tomáš Elšík (Central Bus Station)
Michal Reitler, Tereza Kopáčová, Michal Hýka (Metanol)

Pondělí 15. 4. 2019

Anna Langrová
Autismus Na Stojáka
Diváci na Finále
Autismus Na Stojáka
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Jan Cina a Jenovéfa Boková
Delegace Chvilky
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Petr Vančura
Workshop Petra Vančury
Fanoušci festivalu
Antonín Procházka
Jenovéfa Boková
Finále Plzeň
Plná Beseda před premiérou filmu Edmond
Diváci na filmu Edmond
Diskuze po pormítání
Finále Plzeň
Jenovéfa Boková
Marika Šoposká
Delegace filmu Panovnice
Workshop Vančurovy schody
Workshop Vančurovy schody

Neděle 14. 4. 2019

Hvězdy našeho festivalu
Halka Třešňáková
Petra Nesvačilová
Děti na Finále Plzeň
Večerníček
Antonie Formanová
Antonie Formanová
Radka Třeštíková
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Ondřej Trojan a Kristýna Boková
Ondřej Trojan a Kristýna Boková
Delegace Miss Hanoi
Ha Thanh Špetlíková
Erika Stárková
Festivalová porota
Delegace Rédl
Erika Stárková
Václav Neužil

Sobota 13. 4. 2019

Hana Vagnerová a Tereza Hofová
Delegace Domestik
Josefina Bakošová a Ester Geislerová
Marek Adamczyk a Eva Samková
Eliška Podzimková
Anna Kameníková a Zdeněk Piškula
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Nikola Kudelková
Ester Geislerová
Delegace Teroristka
Autorské čtení Ester a Josefína
Petr Vančura, Josefína Bokošová a Ester Geislerová
Autorské čtení Ester a Josefína
Autorské čtení Ester a Josefína
Delegace Všechno bude
Diváci na filmu Moje století
Theodora Remundová
Jan Cina a Tereza Hofová
Jiří Konečný
Lenka Krobotová
Finále Plzeň
Porotci festivalu
Delegace Moje století
Jan František Uher a Tomáš Mrvík
Finále Plzeň
Anna Kameníková a Petr Vančura
Václav Neužil
Zdeněk Piškula
Zdeněk Piškula a Peter Badač

Pátek 12. 4. 2019

Eva Veruňková a Hana Mašková s dětmi
Mirka Novak a Pilsen Connection
Anděl Music Bar
Anděl Music Bar
Delegace Archa světel a stínů
Finále Plzeň
Návštěvníci festivalu
Café Regner
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Hana Vágnerová
Jaromír Hanzlík
Jiří Mádl
Jan Cina, Jiří Adamec a Jaromír Hanzlík
Finále Plzeň
Delegace filmu Léto s gentlemanem
Jaromír Hanzlík
Finále Plzeň
Finále Plzeň
Hugo Mašek a Mikuláš Veruněk
King Skate
Delegace King Skate
Petr Vančura a delegace Jan Palach
Jaromír Hanzlík
Jiří Mádl
Josef Viewegh a Tomáš Bařina
Šimon Šafránek
King Skate
Finále Plzeń
Delegace King Skate
King Skate
Tereza Kopáčová s doprovodem
Delegace Potkáme se v lesích
Delegace První akční hrdina
Delegace První akční hrdina
První akční hrdina
Hana Vágnerová
Finále Plzeň
Delegace Vzteklina

Čtvrtek 11. 4. 2019

Finále Plzeň
Finále Plzeň
Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek
Diváci na Finále
Velký sál
Měšťanská beseda
Dekorace festivalu
Finále Plzeň
Partneři festivalu
Festivaloví hosté
Zlatý Ledňáček
Festival Finále
Měšťanská beseda
Festivalová kola
Smetanovy sady
Anděl Café bar
Jan Cina
Slavnostní zahájení
DJ Jane Doe
Lukáš Socha a Tomáš Vaňourek
Tereza Nvotová
Petr Veruňek a Jan Cina
Partneři festivalu
Slavnostní zahájení
Hosté na Finále
Hosté na Finále
Peter Badač
Petr a Eva Veruňkovi
Petra Hanzlíková, Peter Badač a Zuzana Bieliková
Finále Plzeň
Stephan Kronmuller
Slavnostní zahájení
Diváci na Finále
Jan Cina
Sledujte nás na sociálních sítích
ThePay – Platba kartou Přijímáme tyto platební metody

Sledujte nás na sociálních sítích