Zajímavé besedy v besedě

Zajímavé besedy v besedě

V následujících dnech nás čekají velmi zajímavé besedy s ještě zajímavějšími autory. Už dnes se můžete vydat na talkshow Kamily Fily o českém kriminálním seriálu a jeho současné podobě. Hostem bude Jan Maxa, ředitel vývoje pořadů a programových formátů České televize, producent a režisér Viktor Tauš i tvůrci české verze seriálu Mamon z produkce HBO Europe.

 

Zítra ve 14. hodin Tomáš Baldýnský vyzpovídá našeho hvězdného porotce, scénaristu Doby ledové s Simpsonů Mikea Reisse. Zeptá se ho mj na to, jestli Maggie Simpsonová někdy vyroste. V 17.00 hodin se dozvíme, co si Kamil Fila myslí o nastupující generaci autorů, která ovliňuje směřováni současné české kinematografie. Bude toho hodně, tak si to nenechte ujít!

Tip na film

Přečtěte si

Noviny Finále Plzeň

Nepřehlédněte

Ať už si chcete podiskutovat o filmech, dát drink, nabrat síly nebo se naopak vyčerpat při tanci, bude pro Vás každý večer otevřen oficiální festivalový bar MōōVEMENT na Americké třídě. Kromě skvělých nápojů a příjemné atmosféry jsou tu vždy od 18:00 nachystány koncerty nejrůznějších DJs.