Filmová degustace

Filmová degustace

Užijte si volné pondělí na Finále. Máme pro vás pohodový snímek, spojený s unikátní degustací „filmových vín”, která si ve filmu zahrála. Ve filmu 3Bobule znovu potkáváme ústřední pár v podání Kryštofa Hádka a Terezy Ramby tentokrát už jako životem zkušené rodiče dvojčat a majitele vinařství. Jejich láska zraje jako víno na vinicích, ale stejně tak je potřeba se o ni starat, aby vydržela. Ani manželství, ani podnikání se neudrží bez pomoci, jak se můžete přesvědčit v dalším díle této úspěšné moravské série.

 

Hned po vinařském filmu na vás čeká v zahradě Měšťanské besedy ještě jedna lahůdka v podobě stylové filmové degustace vín. Ve spolupráci s vinařstvím Vican bude připraveno k ochutnávce cca deset vzorků, od „filmové” Pálavy, přes „vlašák pašák” až po ojedinělé KVEVRI a další zajímavá vína. Nebudou chybět degustační sklenky s logem filmu 3Bobule, které si budete moci zapůjčit oproti záloze 50 Kč, a případně si je i ponechat. Cena jednoho koštovaného vzorku bude 25 Kč.

 

3Bobule

28. 9. 11:00 Velký sál, Měšťanská beseda

 

Filmová degustace

28. 9. 13:00 Zahrada Měšťanské besedy

Přečtěte si

Festivalové čtení Finále Plzeň

Nepřehlédněte

Milovníci kvalitní kávy a filmů pozor! Během Finále Plzeň od 23. do 28. září mají všichni držitelé festivalové akreditace slevu 10 % v naší partnerské kavárně Walter. Tak si mezi projekcemi skočte na něco dobrého. Zklamáni nebudete.