Vybrané pořady už jsou v prodeji

Vybrané pořady už jsou v prodeji

Kompletní prodej vstupenek na 29. ročník filmového festivalu Finále Plzeň bude spuštěn 1. dubna na www.festivalfinale.cz a na náměstí Republiky v Plzni. Vstupenky na vybrané pořady však na portálu goout.cz najdete už teď. A že je z čeho vybírat!

 

 

 

Pátek 15. dubna

17:00 / Malý sál

Lukáš Pavlásek - Z deníku ajťáka

Muž mnoha profesí Lukáš Pavlásek, stand-up komik, herec, textař a v neposlední řadě osobitý tanečník, se představí jako nevšední spisovatel.

 

19:00/ Kinosál

Zahajovací film festivalu: Ani ve snu

Předpremiéra celovečerního filmu, který byl poprvé uveden na MFF Berlinale. Děj se odehrává v adrenalinovém prostředí parkouru. Pravým adrenalinem je však také láska...

 

21:00 / DEPO2015

Please the Trees &Sbor Elpida

Společný koncert žánrově neuchopitelné kapely Please the Trees frontmana Václava Havelky a dámského pěveckého sboru Elpida.

 

Neděle 17. dubna

17:00 / Malý sál

Dominik Landsman - Deníček moderního fotra

Úspěchy a neúspěchy otce na rodičovské dovolené. Autorské čtení z blogu, který ukazuje slasti a strasti péče o batole. V hlavní roli není maminka, ale moderní fotr.

 

Podnělí 18. dubna

21:00 / DEPO2015

Kieslowski

Hudební duo Kieslowski v sobě snoubí jemnou i dráždivou hudbu, silné, ale křehké texty a jedinečné spojení mužského a ženského světa.

 

Úterý 19. dubna

17:00 / Malý sál

Marie Doležalová - Kafe a cigárko

Autorské čtení herečky, která je tradičním hostem festivalu a vstoupila do širšího povědomí úspěchem v soutěži StarDance je též originální a jedinečnou bloggerkou, která s nadhledem glosuje svět herců a hereček.

 

21:00 / DEPO2015

Olats Otesoc

Revuální hudební seskupení Marie Doležalové, Jana Ciny Milady Vaňkátové, Antonie Vaňkátové a Kateřiny Soukupové a jejich neopakovatelná šou...

 

Středa 20. dubna

19:00 / Malý sál

Divadlo Sklep: Böhmen und Mähren

Předpremiéra nového filmového pásma Divadla Sklep, složeného z nových, ale i starších scének, skečů a písní, které byly součástí Besídek a dosud nebyly natočeny. Projekci uvedou členové Divadla Sklep.

 

Cena jednotlivé vstupenky je na všechny pořady uvedené do prodeje 80 Kč.

Ke stažení: Vybrane_porady_uz_jsou_v_prodeji.doc (279,00 kB)

Přečtěte si

Festivalové čtení Finále Plzeň

Nepřehlédněte

Milovníci kvalitní kávy a filmů pozor! Během Finále Plzeň od 23. do 28. září mají všichni držitelé festivalové akreditace slevu 10 % v naší partnerské kavárně Walter. Tak si mezi projekcemi skočte na něco dobrého. Zklamáni nebudete.