Filmy oceněné Českým lvem jste viděli i na Finále

Filmy oceněné Českým lvem jste viděli i na Finále

V sobotu 9. března proběhlo v pražském Rudolfinu vyhlášení 31. ročníku cen České filmové a televizní akademie Český lev.

 

Máme radost, že většinu Akademií oceněných snímků jste mohli vidět u nás na festivalu v premiéře nebo předpremiéře. V programu loňského Finále jsme měli tyto snímky, minisérie a seriály: Přišla v noci, Všechno dobře dopadne, Volha, Němá tajemství, Bod obnovy, Tancuj Matyldo, Matematika zločinu, Tonda, Slávka a kouzelné světlo, Atestace, Electra a Hranice.

 

Na webu našeho mediálního partnera Totalfilm si můžete přečíst recenzi Hranice přímo z festivalu nebo poslechnout podcast s Janem Nedbalem, který si zahrál v oceněném snímku Bratři.

Gratulujeme všem vítězům a vítězkám! Těšíme se na nové filmové, seriálové i internetové počiny na příštím ročníku Finále Plzeň, který proběhne od 20. do 25. září.

Přečtěte si

Festivalové čtení - Magazín Finále Plzeň 2023

Nepřehlédněte

Milovníci kvalitní kávy a filmů pozor! Během Finále Plzeň od 22. do 27. září mají všichni držitelé festivalové akreditace slevu 10 % v naší partnerské kavárně Walter. Tak si mezi projekcemi skočte na něco dobrého. Zklamáni nebudete.